Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 19 мар 2024, 12:54



Ответить на тему  [ Сообщений: 15 ] 
Keltu krusts 
Автор Сообщение

Зарегистрирован: 30 мар 2013, 17:37
Сообщения: 6
Ответить с цитатой
Labprāt apspriestu izlikumu . Meitenes droši varat rakstīt krieviski.


Izliku sievietei ķeltu krustu .
Situācija sekojoša Ģimene - sieva, vīrs, bērns pusaudzis. Vīram periodiski ir mīļākās- ne tādas nopietnas , bet ir - dīvaini , bet mīļāko padarīšana nespēj izjaukt šo ģimeni. Tas sievietei nebūtu tākā jaunums. Pašlaik vīrs taisās pamest ģimeni , jo gribot brīvību ( stabilas citas sievietes pašlaik nav). Kāpēc liku ķeltu krustu?
Tāpēc , ka pirms 6 mēnešiem bija tiešī šāda pati situācija, ka vīrs nolēma aiziet no ģimenes. Sieva raudāja, bērns skatījās. Teatrāla šķiršanās epoeja 2 nedēļu garumā plus piedevām vīrs turpina nakšņot mājās līdz būs atradis sev jaunu mītni , vakaros pucējās un devās uz randiņiem. Tajā mirklī kad sieva bija pieņēmusi faktu , ka vīrs aiziet, tā teikt atguvusies un pa naktīm sākus gulēt, tad vīrs pateica- Es pārdomāju!!!!! Es tomēr gribu ģimeni. Sieva kā vienmēr piekāpās. Un tagad atkal viss tas pats no sākuma. Sieva sāk raudāt , izmisums......

Man izskatās ka tā laulība arī šoreiz nesabruks. Tāteikt mūžīga. Ko teiksiet?

Liku tikai taisnās kārtis

1Kausu tuzis Situuācija , SIEVIETE MĪL VĪRIETI
2 9 kausi Situācijas skaidrojums, podskazka ĢIMENES SITUĀCIJA
3 Pakārtais Tuvākā nākotne, notikumi SIEVIETEI BŪS NEĒRTA SITUĀCIJA , VISS BŪS AR KĀJĀM GAISĀ- NU TIEŠIIZSKATĀS KĀ PAGĀJUSŌ REIZI .
4 Priesteris 5 ark. No kurienes situācijai aug kājas, kā iepriekš risināja šādu jautājumu SIEVIETE UZSKATA SAVU VĪRU PAR IETEKMIGU CILVĒKU ,KURAM VIŅA FANĀTISKI PAKĻAUJAS. UN VĪRS VAR DARĪT VISU KAS IENĀK PRĀTĀ.
5 5 zobeni Nesenā pagātne, kas ietekmē šodienas notikumus NU ŠEIT ATSPOGUĻOJAS TAS KA VĪRS PAZIŅOJA PAR IEŠANU PROM NO ĢIMENES.
6 9 pentakli Visticamākais rezultāts VĪRS ATKAL IZDOMĀS PALIKT UN SIEVIETE JŪTĀS ATKAL BAGĀTA UN VIENTUĻA KĀ LĪDZ ŠIM. JA SIEVIETE IZŠĶIRAS VIŅA PALIEK BEZ SANTĪMA KABATĀ, JO VĪRS MĀCĒJA ARGUMENTĒT KĀPĒC VIŅAI IR JĀAIZIET NO DARBA. TĀ KA VIŅAS PAŠAS FINANSES TĀS NAV.
7 5 pentakli Sievietes iekšējie spēki SIEVIETE IR SAGRAUTA, NAV TICĪBAS NEVIENAM . SAGRAUTA GAN FINANSIĀLI , GAN MORĀLI. PAŠAI UZŅĒMĪBAS UZSĀKT NEKO NAVA.
8 Āksts Cilvēki no malas ŠO NESAPROTU. KAUTKAS JAAUNS, ESOŠAIS BĒRNS, VARBŪT GRŪTNIECĪBA?? JAUNAS ATTIECĪBAS. V ARBŪPARĀDA KA VĪRS IR RIKTĪGS ĀKSTS
9 7 zižļi Sievietes cerības un bailes BAILES KA BŪS JĀDISKUTĒ, BAILES BŪT VIENAI .BAILES KA PAŠAI KAS BŪS JĀDARA.
10 6 zižļi Rezultāts = UZVARA , TIKAI KĀDA UZVARA ? ESOŠĀS LAULĪBAS SAGLABĀŠANA, ESOŠĀS LAULĪBAS ŠĶIRŠANA ARĪ NOTEIKTI BŪTU UZVARA- MILZĪGA UZVARA- ES TEIKTU KARMISKA ATSTRĀDE. VAI JAUNAS ATTIECĪBAS SIEVIETEI - KAS ARĪ BŪTU UZVARA.


31 мар 2013, 20:11
Профиль
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 мар 2010, 10:50
Сообщения: 1668
Статус: Хозяйка
Ответить с цитатой
karytaga писал(а):
Labprāt apspriestu izlikumu . Meitenes droši varat rakstīt krieviski.


Izliku sievietei ķeltu krustu .
Situācija sekojoša Ģimene - sieva, vīrs, bērns pusaudzis. Vīram periodiski ir mīļākās- ne tādas nopietnas , bet ir - dīvaini , bet mīļāko padarīšana nespēj izjaukt šo ģimeni. Tas sievietei nebūtu tākā jaunums. Pašlaik vīrs taisās pamest ģimeni , jo gribot brīvību ( stabilas citas sievietes pašlaik nav). Kāpēc liku ķeltu krustu?
Tāpēc , ka pirms 6 mēnešiem bija tiešī šāda pati situācija, ka vīrs nolēma aiziet no ģimenes. Sieva raudāja, bērns skatījās. Teatrāla šķiršanās epoeja 2 nedēļu garumā plus piedevām vīrs turpina nakšņot mājās līdz būs atradis sev jaunu mītni , vakaros pucējās un devās uz randiņiem. Tajā mirklī kad sieva bija pieņēmusi faktu , ka vīrs aiziet, tā teikt atguvusies un pa naktīm sākus gulēt, tad vīrs pateica- Es pārdomāju!!!!! Es tomēr gribu ģimeni. Sieva kā vienmēr piekāpās. Un tagad atkal viss tas pats no sākuma. Sieva sāk raudāt , izmisums......

Man izskatās ka tā laulība arī šoreiz nesabruks. Tāteikt mūžīga. Ko teiksiet?

Liku tikai taisnās kārtis

1Kausu tuzis Situuācija , SIEVIETE MĪL VĪRIETI
2 9 kausi Situācijas skaidrojums, podskazka ĢIMENES SITUĀCIJA
3 Pakārtais Tuvākā nākotne, notikumi SIEVIETEI BŪS NEĒRTA SITUĀCIJA , VISS BŪS AR KĀJĀM GAISĀ- NU TIEŠIIZSKATĀS KĀ PAGĀJUSŌ REIZI .
4 Priesteris 5 ark. No kurienes situācijai aug kājas, kā iepriekš risināja šādu jautājumu SIEVIETE UZSKATA SAVU VĪRU PAR IETEKMIGU CILVĒKU ,KURAM VIŅA FANĀTISKI PAKĻAUJAS. UN VĪRS VAR DARĪT VISU KAS IENĀK PRĀTĀ.
5 5 zobeni Nesenā pagātne, kas ietekmē šodienas notikumus NU ŠEIT ATSPOGUĻOJAS TAS KA VĪRS PAZIŅOJA PAR IEŠANU PROM NO ĢIMENES.
6 9 pentakli Visticamākais rezultāts VĪRS ATKAL IZDOMĀS PALIKT UN SIEVIETE JŪTĀS ATKAL BAGĀTA UN VIENTUĻA KĀ LĪDZ ŠIM. JA SIEVIETE IZŠĶIRAS VIŅA PALIEK BEZ SANTĪMA KABATĀ, JO VĪRS MĀCĒJA ARGUMENTĒT KĀPĒC VIŅAI IR JĀAIZIET NO DARBA. TĀ KA VIŅAS PAŠAS FINANSES TĀS NAV.
7 5 pentakli Sievietes iekšējie spēki SIEVIETE IR SAGRAUTA, NAV TICĪBAS NEVIENAM . SAGRAUTA GAN FINANSIĀLI , GAN MORĀLI. PAŠAI UZŅĒMĪBAS UZSĀKT NEKO NAVA.
8 Āksts Cilvēki no malas ŠO NESAPROTU. KAUTKAS JAAUNS, ESOŠAIS BĒRNS, VARBŪT GRŪTNIECĪBA?? JAUNAS ATTIECĪBAS. V ARBŪPARĀDA KA VĪRS IR RIKTĪGS ĀKSTS
9 7 zižļi Sievietes cerības un bailes BAILES KA BŪS JĀDISKUTĒ, BAILES BŪT VIENAI .BAILES KA PAŠAI KAS BŪS JĀDARA.
10 6 zižļi Rezultāts = UZVARA , TIKAI KĀDA UZVARA ? ESOŠĀS LAULĪBAS SAGLABĀŠANA, ESOŠĀS LAULĪBAS ŠĶIRŠANA ARĪ NOTEIKTI BŪTU UZVARA- MILZĪGA UZVARA- ES TEIKTU KARMISKA ATSTRĀDE. VAI JAUNAS ATTIECĪBAS SIEVIETEI - KAS ARĪ BŪTU UZVARA.



Sveiki! Prieks, ka beidzot ir kāds latviešu izklāsts :) Gaidījām un sagaidījām!
Es teiktu, ka šeit kārtis ir ārkārtīgi stipras. Izteikšu dažas savas asociācijas... Par to Kausu Tuzi un Devitnieku. Ja tos salikt kopā (1+9), kas sanāks? 10 kausi. Bet kas uz 10 kausiem attēlots? Laimīga ģimene, taisnī tā "mūžīga laulība".
Вложение:
universal.JPG
universal.JPG [ 82.69 КБ | Просмотров: 20199 ]

Taču šajā gadījuma tā ir it kā sadalīta divās kārtīs: 1 + 9. Kausu Tuzis ir milzīga mīlestībā, cilvēks vienkārši "izplūst" sav otrajā pusē līdz pat savas identitātes zaudēšanai. Domāju, ka šeit tā ir Viņa, sieva. Bet Devitnieks ir dzīves prieku baudītājs, šeit var būs izpriecas ar mīļākām un viss tāds... Tas ir Viņš.
Priesteris pamatā arī nozīmīgs - cik jau reizes mēs ar meitenēm redzējām un nospriedam: laulātais vīrietis, stipras laulības zīme! Domāju, Tev taisnība - jau pēc šāda sākuma var redzēt, ka laulība neizjuks.Ppar tiem 6 zižļiem beigās - arī no mūsu pieredzes: likumīgas laulības zīme. Pēc tās parasti nešķiras. Man grūti pateikt, kāpēc tā, taču novērojumi ir :roll:
Man tīri cilvēcīgi ļoti nepatik tie 5 zobeni - skaidrs, ka nervus viņs viņai nežēlīgi bojāja nesen, un 5 pentakļi - viņa jutas izsmelta un gandrīz vai slima pēc tā visa... :evil: Domāju, ka tas āksts uz viņa pozīciju norādā... Tā 7. un 8. pozīcija tāpat kā 1.un 2.šajā gadījumā - Viņa un Viņš.
Tā pozīcija, kur ir 7 zižļi ir ne tikai bailes un cerības, bet arī "ietekmes punkts", tas, kas daudz ko var mainīt. Parastajā situācijā es teiktu, ka tā ir cīņa par laulību, taču šeit iespaids tāds, ka par to nav jācīnās, vienalga paliks :? . Arī tas Pakārtais...situācija ir ilgstoša, mainīt to ir grūti. Bet! Var būt tie 7 zižļi šajā punktā norāda, ka vienīgais ceļš, kā viņa var sevi nedaudz pasargāt no tādas nervu stiepšanas nākotnē ir izdarīt taisni to, ka viņa nekad nebija darījusi: pārstāt būt par pasīvo Pakārto, kas ar visu samierinās, un pacīnīties par sevi beidzot! Sajusties kā personība, nebaidīties ne no kā. Var būt tad vīram ar viņu būs interesantāk un jebkurā gadījumā to var uztvert kā Taro padomu.
Вложение:
clever.jpg
clever.jpg [ 43.88 КБ | Просмотров: 20199 ]


02 апр 2013, 21:02
Профиль

Зарегистрирован: 30 мар 2013, 17:37
Сообщения: 6
Ответить с цитатой
Сакиана Liels paldies !!!!!!! par tik plašu un skaidrojošu atbildi. Ļoti novērtēju tieši sadaļu kur norādi , kā mainīt , ko darīt - šo nebiju pamanījusi kā iespēju.

Tā pozīcija, kur ir 7 zižļi ir ne tikai bailes un cerības, bet arī "ietekmes punkts", tas, kas daudz ko var mainīt. ! Var būt tie 7 zižļi šajā punktā norāda, ka vienīgais ceļš, kā viņa var sevi nedaudz pasargāt no tādas nervu stiepšanas nākotnē ir izdarīt taisni to, ka viņa nekad nebija darījusi: pārstāt būt par pasīvo Pakārto, kas ar visu samierinās, un pacīnīties par sevi beidzot!


04 апр 2013, 13:22
Профиль
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 мар 2010, 10:50
Сообщения: 1668
Статус: Хозяйка
Ответить с цитатой
Lapini lūdzam! Priecasimies par jauniem izklāstiem un šīs portāla sadaļas "atdzīvošanos"!


04 апр 2013, 17:09
Профиль

Зарегистрирован: 01 окт 2012, 16:02
Сообщения: 2
Ответить с цитатой
Labdien!
Meitenes! Ko teiksiet par šādu Ķeltu krusta izklājumu. Kārtīs esmu iesācēja un šis izklājums man nebija pa spēkam, pateikšu pavisam atklāti - kārtis likās pretrunīgas.....
Jautājums - sievietes (jau virs 40) vientulība, kāpēc neveidojas un neveidojas attiecības:

1.10.zobeni. Situācija. Sieviete ļoti pārdzīvo savu vientulību, to, ka neveidojas attiecības.
2. Vientuļnieks (9) - sieviete ir un jūtas vientuļa
3. Tuvākā nākotne (mēness) - sievietei būs daudz emociju, pārdzīvojumu (varbūt arī pavasars pie vainas, kad vientulības sajūta pastiprinās?)
4.Pentakļu (9) - mhh šī kārts ir attiecības sološa? Bet nemāku izskaidrot.
5.Nesenā pagātne - Zizļu (6) - sieviete pati apgalvo, ka attiecības nav bijušas ilgi, ir bijuši īslaicīgi, nepatstāvīgi, bet nekā tāda, ko gribētu paturēt.
6. Zobenu (6). Nezinu kā skaidrot karti šajā pozīcijā.
7.Zobenu (7) - sieviete jau ir vīlusies cerībās. Tāda kā roku nolaišana?
8.Zižļu (karalis) - personkārts, varētu simbolizēt cilvēku attieksmi , bet kā?
9.Pentakļu (6) - cerības.
10. Nāve (13) - tomēr pārmaiņas?
Ja kopā desmitā un piektā kārts, tad pārmaiņas būs?
Varat rakstīt arī krieviski.


05 апр 2013, 18:16
Профиль
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 мар 2010, 10:50
Сообщения: 1668
Статус: Хозяйка
Ответить с цитатой
Labdien, Marta! Prieks redzēt tevi Forumā! :)
Tas, ko rakstīšu, ir tikai mans iespaids. Ļoti iespējams, ka Tavas interpretācjas ir trapīgākas, un būtu labi, ja tā būtu. Jo man šis izklāsts šķiet tieši diezgan tāds viennozīmīgs un nepretrunīgs, pie tam ne tajā optimistiskajā ieskaņā... :(
Vientuļņieks. Mēness un Nāve ne jau tās kārtis, kas sola laimīgo personīgo dzīvi tuvākaja nākotnē. Te drizāk var saskatīt mokošo vientulību, nedrošību. Vecākās jeb Lielās Kārtis bieži īsi izsaka atbildi. Ja uz to skatīties no tā jautājuma viedokļa, kādas ir perspektīvas un vai nākotne sola mīlestību, visdrizāk jāsecina, ka nē. Ja domāt par jautājumu "Kāpēc tā?"....Tu zini, prasas atbilde "Nu, tāpēc, ka viss jau ir beidzies", laiks attiecībām pagājis... Protams, tas var būt pārāk skaļi pateikts. Bet arī tie 10 zobeni sākumā kopā ar Vientuļnieku izskatās diezgan kategorsiki. Krieviski sakot "Приговор окончательный, обжалованию не подлежит". 9.pentakļi pamatā arī - vientuļa sieviete, piemērojusies un pielāgojusies savai vientulībai, faktiski pašpietiekama un spējīga dzīvot viena pati. Taču var būt viss nav tik traki, ir arī gaišas zīmes. Visumā Nāve un 10 zobeni VAR iezimēt krīzes gala punktu. Sliktak jau nevar būt, tālāk būs labak. ja cilvēksm nepatik kāda ieilgusies situācija, šīs kārtis var iezīmēt transformāciju un vecas dzīves beigas. Mēs to sliktāko redzam jau paša izklāsta sākumā, tāpēc Nāve beigās var norādīt uz šādu transformāciju. 6. zobeni saka, ka būtu labi aizbraukt kaut kur, paceļot, un tad kāds Zižļu karalis (8.pozīcija - apkārtējie) parādīsies! 8-) Cerība, ka izsaka 6 pentakļi - nu, var būs kaut kas man tiks, kaut mazumiņš uzmanības un mīlestības...pietiecīgas gaidas. Taču viņa nav tik vienkārša, pēc 7.zobeniem uz viņas pašas pozīcijas... Viņai ir kādi plāni, viņa māk flirtēt, uzvesties ar tālu ejošām domām un gaidām... pats svarīgākais jautājums ir - priekš kam viņai vajadzīgas attiecības, ka viņa īsti no tām sagaida?
Izklāsta summa - 12. Pakārtais. Tas liek domāt, ka pat ja pārmaiņas būs, tās vēl liks gaidīt labu laiku...
Es tiešam atvainojos, ka mana interpretācija skan diezgan pesimistiski, taču tas ir tas, ko es redzu šajās kārtīs, tā var arī nebūt galīga patiesība.


07 апр 2013, 17:02
Профиль

Зарегистрирован: 30 мар 2013, 17:37
Сообщения: 6
Ответить с цитатой
Sveika, Marta!
Katram kārtis runā mazliet savādāk.
Ja es būtu likusi šo izlikumu un man izkristu 10 zobeni un vientuļnieks kā arī vēl citas ne tik spīdošas kārtis, es noteikti izliktu izlikumu, lai pārbaudītu vai cilvēkam ir/ nav porča. Mani tie 10 zobeni darītu aizdomīgu.


08 апр 2013, 15:30
Профиль

Зарегистрирован: 01 окт 2012, 16:02
Сообщения: 2
Ответить с цитатой
Paldies, meitenes! Prieks ar Jums sadarboties. Jau ilgu laiku lasīju krieviski runājošo meiteņu forumu, un tagad - saņēmos - iedvesmoja Karytagas solis. Jācer, ka mūsu latviešu meiteņu bariņs paliks kuplāks.
Gadījums arī dzīvē rādās diezgan drūmās krāsās. No malas šķiet, ka pie vainas varētu būt draudzenes, kura arī ir vientuļa (tas gan netieši un neapzināti).
Paldies vēlreiz.


14 апр 2013, 17:37
Профиль

Зарегистрирован: 30 мар 2013, 17:37
Сообщения: 6
Ответить с цитатой
Sveiki .
Izliku ķeltu krustu par pazudušu kaķi.Rīgā aizmucis kaķis , kas ārā nav iepriekš gājis - kaķu laiks :roll:
Vai atnāks atpakaļ sveiks un vesels?
1 Velns Kārdinājumi - kaķīšam ļoti gribējās kaķenīti. Cauras naktis ņaudēja.
2 6 Zižļi uzvara , Urŗā!izdevās pie kaķenēm tikt
3 (par pagātni) 8 zižļi Fiksi un ātri kaķītis notinās
4 (par pagātni) Rati kaujas Lielā tempā devās iekarot ... savu kaķeni
5 2 Zižļi Saimniekam būs brītiņs jāpagaida kad kaķis sadomās atgriezties.
6 8 pentakli šo nesaprotu Kaķis atgiezīsies kad būs izpildījis profesionāli savu vīrieša pienākumu ? Sasmējos.
7 6 zobeni Saimniekam šķiet ,ka kaķis pārcēlies uz dzīvi citur.
8 10 pentakli Ģimene tākā ļoti domā par kaķi , ģimenei jāmeklē ?
9 3 kausi Bailes un cerības Cerības ka kaķis atgiezīsies un svinēšana , prieks . Vai arī bailes , ka kaķim iepatiksies āra dzīve un neatgriezīsies
10 Zižļu karalis nesapratu. Varbūt kā zižļu karalis ieradīsies un jautās Vai mani gaidījāt?

Nesapratu kāds tad būs rezultāts, tomēr izskatās , ka rezultāts varētu būt pozitīvs, tikai kautkā netulkojas man 8 pentakli 6 pozīcijā un Zižļu karalis 10 pozīcijā.
PALĪDZAT MEITENES galīgi dīvaini izlikās , it īpaši pirmās 4 kārtis perfekti atainoja kaķa pagātnes darbus, nedarbus no viņa skata punkta, nevis saimnieka. Varbūt arī pārējās kārtis jātulko no kaķa skatu punkta????


22 апр 2013, 12:00
Профиль
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 мар 2010, 10:50
Сообщения: 1668
Статус: Хозяйка
Ответить с цитатой
Sveiki!
Tu zini, man šķiet, ka izlikums ir pozitīvs un ar to runci viss būs labi :) Tiešām, piekritu tavām interpretācijam...un arī 8 pentakļi, lai cik tas būtu smieklīgi, man šķiet, ka runcim ir daudz darba pavasarī :lol:
Bet par to Karali...Man arī nav viegli interpetēt, bet es teiktu, ka viņs pagaidām jutas ka tāds "jumtu karalis" un atgriezties nesteidzas... Bet tas nenozīmē, ka ar viņu notiek kaut kas slikts. Vienkārši saimniecei būs jāpaciešas! Tiešām, izskatās, ka kārtis runā no kaķa skatpunkta. Piemēram, 10 pentakļi - zina, ka mājas viņam ir, taču pats dzivojas ceļā - 6 zobeni... Izlikuma kvintesence - Spēks!


30 апр 2013, 15:53
Профиль

Зарегистрирован: 30 мар 2013, 17:37
Сообщения: 6
Ответить с цитатой
Atskaitos.
Pēc 10 dienu prombūtnes kaķis atgriezās pats.

Сакиана ko nozīmē kvintesence un kā to aprēķina ?


02 май 2013, 12:00
Профиль
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 мар 2010, 10:50
Сообщения: 1668
Статус: Хозяйка
Ответить с цитатой
Apsveicam! :D
Kvintesence ir izlikuma numeroloģiskā summa, vienkāršota līdz kādai Lielajai kārtij. Piemēram, sim izlikumam būs tā:
15 (Velns) + 6 + 8 + 7 (Rati) + 2 + 8 + 6 + 10 + 3 + nekas, jo Figūras neskaitās, tiem numuru nav = 65
Skaitlis ir lielāks par jebkuru Lielo Kārti, jāvienkāršo: 6+5 = 11 (Spēks)

Daži uzskata, ka Spēks ir 8, un Taisnība 11, bet es skaitu tradicionāli, tātad, otrādi.


02 май 2013, 18:13
Профиль

Зарегистрирован: 30 мар 2013, 17:37
Сообщения: 6
Ответить с цитатой
Сакиана
Paldies par skaidrojumu.


04 май 2013, 16:16
Профиль
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 08 июн 2016, 17:11
Сообщения: 1
Ответить с цитатой
Paldies, ļoti interesanti. :)


08 июн 2016, 17:16
Профиль WWW
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ Сообщений: 15 ] 

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.
Русская поддержка phpBB
[ Time : 0.096s | 19 Queries | GZIP : Off ]